Listed today

2 rooms of 50m² in Aalborg

Signalvej 4, 9000 Aalborg, Denmark

3.860 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Signalvej

Afdeligens navn Om afdelingen Afdelingen består af 31 Familieboliger 334 Ungdomsboliger 0 Ældreboliger 0 Enkeltværelser Beliggenhed Signalvej 4, 9000 Aalborg Internetforbindelse Nej Antenneforening Nej Vaskeri Nej Porttelefon Nej

Property type

room

Rooms

2

Size

50 m²

Price

3.860 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

77 kr

Map

The listing is located at Signalvej 4, 9000 Aalborg, Denmark

Loading map