4 rooms townhouse of 100m² in Middelfart

Ranunkelhaven 28, 5500 Middelfart, Denmark

10.850 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Perfekt 4v rækkehus tæt på alt

FOTOGRAFEN ER PÅ VEJ!! Helt nyt rækkehus i to plan i Middelfart tæt på Lillebælt, motorvejen, butikker og forskellige indkøbsmuligheder. Her bliver du ikke bedre placeret. Boligens indretning: Stueplan: - Entre - Køkken/stue - Badeværelse Føreste sal: - Soveværelse - To værelser - Badeværelse Der er redskabsskur, egen parkering i indkørsel, forhave og baghave. Ikke-ryger hus. Aconto forbrug afregnes direkte med værkerne i området. Lejen reguleres efter nettoprisindeks for september, første gang 1 januar 2028. Der udføres kredittjek på alle kommende lejere. Energimærke: A

Property type

townhouse

Rooms

4

Size

100 m²

Price

10.850 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Garden

Yes

Price per m²

109 kr

Map

The listing is located at Ranunkelhaven 28, 5500 Middelfart, Denmark

Loading map