2 rooms apartment of 75m² in Aalborg

Stengade 10, 9000 Aalborg, Denmark

6.886 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

Lys og flot 2-værelses lejlighed beliggende på Ladegårdsgade

Skøn 2-værelses lejlighed beliggende på Ladegårdsgade i 9000 Aalborg. Lejligheden er beliggende helt centralt i Aalborg med kort afstand til gågaderne, havnefronten, Reberbansgade med mange take-away muligheder, diverse handlemuligheder samt offentlig transport. Dejlig lys og charmerende lejlighed med flotte bjælker, pæne gulve og god rumfordeling. Lejemålet rummer et flot køkken i forbindelse med en stor og åben stue, et værelse med indbygget skabe samt badeværelse med separat bruseniche og vaskemaskine. Lejemålet overtages nymalet og med nybehandlede gulve.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

75 m²

Price

6.886 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Port

Yes

Price per m²

92 kr

Map

The listing is located at Stengade 10, 9000 Aalborg, Denmark

Loading map