2 rooms apartment of 76m² in Odense

Thurøgade, 5000 Odense C, Denmark

7.825 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

lejlighed på 76 m2 i odense c, thurøgade

I et roligt og charmerende kvarter nær Odense centrum finder du denne skønne lejlighed, der kombinerer moderne komfort med en attraktiv beliggenhed. Her bor du tæt på indkøbsmuligheder, offentlig transport, skoler og byens liv – alt sammen inden for kort afstand. Lejligheden er udstyret med alt i hårde hvidevarer, herunder opvaskemaskine, mikroovn, vaskemaskine og tørretumbler. Gulvvarme i hele boligen sikrer en behagelig temperatur året rundt – og uden radiatorer får du frihed til at indrette præcis, som du ønsker. Som en ekstra bonus har lejligheden en vestvendt altan på hele 8 m², hvor du kan nyde solen og udelivet i fredelige omgivelser. Praktisk info: - Varme og el betales direkte til Energi Fyn. - Udover huslejen betales der til udlejer for vand. Dette beløb figurerer under acontoforbrug. - Vandregnskab udarbejdes 1 gang om året. - Der skal betales til beboerrepræsentationen. Adgang til: - Cykelkælder - Kælderrum - Have (forhaven, som deles og vedligeholdes med lejer på 1. sal) LEJLIGHEDEN DER BARE SKAL SES! * Målene på plantegningen er vejledende

Property type

apartment

Rooms

2

Size

76 m²

Price

7.825 kr

Price per m²

103 kr

Map

The listing is located at Thurøgade, 5000 Odense C, Denmark

Loading map