3 rooms apartment of 63m² in Aalborg

Christiansgade 42, 9000 Aalborg, Denmark

5.661 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-07-2026

Flot 3-værelses lejlighed med hems i Aalborg centrum

Hyggelig 3-værelses lejlighed beliggende på Christiansgade i 9000 Aalborg. Med adresse på Christiansgade bor du i hjertet af Aalborg – tæt på alt fra indkøb, caféer og byliv til grønne områder og offentlig transport. Du har kort gåafstand til både Jomfru Ane Parken, havnefronten og byens pulserende handelsgader. Ejendommen er smuk og velholdt og byder på et grønt og velholdt gårdmiljø med opholdsarealer og cykelparkering. Lejligheden består af et skønt og lyst køkken-alrum med trappe op til lejlighedens store og hyggelige hems med synlige bjælker. Lejligheden rummer også et værelse og et flot badeværelse. Lejligheden overtages som beset.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

63 m²

Price

5.661 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-07-2026

Port

Yes

Price per m²

90 kr

Map

The listing is located at Christiansgade 42, 9000 Aalborg, Denmark

Loading map