2 rooms apartment of 66m² in Frederiksberg

Julius Valentiners Vej 27, 2000 Frederiksberg, Denmark

9.105 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Firkløveren

OBS: Du skal enten bo, arbejde eller studere på Frederiksberg for at komme i betragtning til lejemålet. Dokumentation herfor skal fremvises ved tilbud om leje.Velkommen til FirkløverenEjendom placeret tæt på Peter Bangs Vej Station. Lejlighederne moderniseres løbende ved fraflytning, og en del af 4. sals lejlighederne er i to etager efter inddragelse af tørreloftet.Firkløveren ligger på Jul. Vallentinersvej 17-27, P.G. Ramms Allé 67-73, Philip Schousvej 20-30 . Ejendommen rummer 159 boliger i størrelserne 2 til 5 værelser, der er mellem 63 og 172 kvm.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

66 m²

Price

9.105 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

138 kr

Map

The listing is located at Julius Valentiners Vej 27, 2000 Frederiksberg, Denmark

Loading map