Listed yesterday
Ørbækgårds Alle, 2970 Hørsholm, Denmark
26.000 kr / month
Ledig Ørbækgårds Alle 2970 Hørsholm Her på Ørbækgårds Alle i Hørsholm har vi et dejligt rækkehus, som ligger helt fantastisk med udsigt ud mod grønne arealer. Som det første, når du træder ind af døren til boligen, mødes du af en skøn stue, med en dejlig altan. Ovenpå findes i alt 3 værelser, samt badeværelse og altan. Nederst i boligen findes køkken-alrum med direkte adgang til terrasse og direkte udgang til stort græsplæneareal. Perfekt til en sommerdag. Boligen føles hjemmelig og med god plads til opbevaring, da boligen også indeholder depotrum. Til boligen hører der også skur til og privat parkeringsplads med ladestander. Boligen ligger tæt på motorvejsforbindelser, så man hurtigt kan komme ind til byen, mens man stadig er tæt på grønne områder, løberuter og indkøb. Udlejes ikke som delebolig.
Ledig Ørbækgårds Alle 2970 Hørsholm Her på Ørbækgårds Alle i Hørsholm har vi et dejligt rækkehus, som ligger helt fantastisk med udsigt ud mod grønne arealer. Som det første, når du træder ind af døren til boligen, mødes du af en skøn stue, med en dejlig altan. Ovenpå findes i alt 3 værelser, samt badeværelse og altan. Nederst i boligen findes køkken-alrum med direkte adgang til terrasse og direkte udgang til stort græsplæneareal.
Perfekt til en sommerdag. Boligen føles hjemmelig og med god plads til opbevaring, da boligen også indeholder depotrum. Til boligen hører der også skur til og privat parkeringsplads med ladestander. Boligen ligger tæt på motorvejsforbindelser, så man hurtigt kan komme ind til byen, mens man stadig er tæt på grønne områder, løberuter og indkøb. Udlejes ikke som delebolig.
Property type
townhouse
Rooms
5
Size
158 m²
Price
26.000 kr
Price per m²
165 kr
The listing is located at Ørbækgårds Alle, 2970 Hørsholm, Denmark
Loading map