Listed today
Flintagervangen 18, 5250 Odense SV, Denmark
5.790 kr / month
I det rolige og grønne kvarter Bellinge ligger dette 2-værelses rækkehus med adgang til fælles parklignende have. Her bor du fredeligt, men stadig med kort afstand til byens liv og muligheder. Der er gode indkøbsmuligheder i nærområdet, blandt andet dagligvarebutikker og lokale specialforretninger. Offentlig transport er let tilgængelig – buslinjerne stopper ved Flintagervej, blot et par minutters gang fra boligen. Der er cirka 7 km til Odense centrum, og turen med bus tager omkring 20 minutter. Boligen indeholder glasfoyer, køkken, badeværelse, to rum og en stor rummelig hems. Der er alt i hårde hvidevarer – mikroovn, opvaskemaskine, tørretumbler og vaskemaskine – og radiatorer i hele ejendommen. Parkering er muligt for én bil pr. bolig. Praktisk info: – Udover husleje betales for varme til udlejer. Dette beløb står under aconto. – El og antenne betales direkte til de pågældende forsyningsselskaber.
I det rolige og grønne kvarter Bellinge ligger dette 2-værelses rækkehus med adgang til fælles parklignende have. Her bor du fredeligt, men stadig med kort afstand til byens liv og muligheder. Der er gode indkøbsmuligheder i nærområdet, blandt andet dagligvarebutikker og lokale specialforretninger. Offentlig transport er let tilgængelig – buslinjerne stopper ved Flintagervej, blot et par minutters gang fra boligen. Der er cirka 7 km til Odense centrum, og turen med bus tager omkring 20 minutter.
Boligen indeholder glasfoyer, køkken, badeværelse, to rum og en stor rummelig hems. Der er alt i hårde hvidevarer – mikroovn, opvaskemaskine, tørretumbler og vaskemaskine – og radiatorer i hele ejendommen. Parkering er muligt for én bil pr. bolig. Praktisk info: – Udover husleje betales for varme til udlejer. Dette beløb står under aconto. – El og antenne betales direkte til de pågældende forsyningsselskaber.
Property type
townhouse
Rooms
2
Size
68 m²
Price
5.790 kr
Rental period
Unlimited
Available from
15-07-2026
Garden
Yes
Price per m²
85 kr
The listing is located at Flintagervangen 18, 5250 Odense SV, Denmark
Loading map