4 rooms apartment of 110m² in Aalborg

Sankt Hans Gade, 9000 Aalborg, Denmark

7.601 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 31-01-2026

Dejlig 4-værelses lejlighed på Nørregade udlejes

Mangler du en rummelig 4-værelses lejlighed centralt i Aalborg midtby? Så er lejligheden her! På Nørregade er du tæt på alt, hvad Aalborg kan tilbyde af kultur, shoppingmuligheder, grønne arealer og tæt på Aalborg Havnefront. Derudover er der gode transportmuligheder i form af offentlig transport. Når du træder ind i lejligheden finder du et fint og hyggeligt køkken, et stort badeværelse samt 2 værelser og stue en suite. Lejligheden har alt i hårde hvidevarer. Lejemålet overtages nymalet og med nybehandlede gulve. En mindre hund kan tillades efter aftale.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

110 m²

Price

7.601 kr

Rental period

Unlimited

Available from

31-01-2026

Port

Yes

Price per m²

69 kr

Map

The listing is located at Sankt Hans Gade, 9000 Aalborg, Denmark

Loading map