3 rooms apartment of 108m² in Esbjerg

Niels Juels Gade 9, 6700 Esbjerg, Denmark

6.900 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-11-2025

apartment in Esbjerg for 6900 DKK

Super centralt beliggende lejlighed 2 meget hyggelige stuer, masser af lys Godt køkken med kølefrys og plads til egen opvasker. Stort flot badeværelse med brus Stort soveværelse + værelse Lejligheden er meget velegnet til både en enkelt person eller par Plads til egen opvaskemaskine og vaskemaskine For mere info.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

108 m²

Price

6.900 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-11-2025

Price per m²

64 kr

Map

The listing is located at Niels Juels Gade 9, 6700 Esbjerg, Denmark

Loading map