3 rooms apartment of 108m² in Ringe

Jernbanegade 23, 5750 Ringe, Denmark

7.495 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

apartment for rent in Jernbanegade 23, 1 sal, 5750 Ringe

Særdeles rummelig 3 værl. på 108 kvm. Lejemålet indeholder mindre entre, stor stue, nyt flot køkken med helt nye hvidevarer, og 2 værelser. Bryggers med toilet. Badeværelse med brus. Dejlig tagterrase.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

108 m²

Price

7.495 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

69 kr

Map

The listing is located at Jernbanegade 23, 5750 Ringe, Denmark

Loading map