4 rooms townhouse of 116m² in Kolding

Lokes Ager, 6000 Kolding, Denmark

12.400 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

4-vær. rækkehus

I Dalby Bakke ved Kolding ligger Lokes Ager 1-96, hvor vi udlejer 3- og 4-værelses rækkehuse i ét plan. Alle boliger har egen flisebelagt terrasse med et lille havestykke samt eget skur. Alle rækkehusene er varmet op af gulvvarme. Hårde hvidevarer Der er alt i hårde hvidevarer. Husdyr Husdyr er tilladt. Se vores samlede husdyrsregler her . Parkering Boligerne har privat parkering ved rækkehusene. Fælles arealer Rækkehusene er placeret i et dejligt område med grønne arealer mellem boligerne. Der er rig mulighed for at mødes som naboer, se børnene lege og spille bold samt nyde årstidernes gang.

Property type

townhouse

Rooms

4

Size

116 m²

Price

12.400 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Terrace

Yes

Garden

Yes

Price per m²

107 kr

Map

The listing is located at Lokes Ager, 6000 Kolding, Denmark

Loading map