3 rooms apartment of 84m² in Vejle

Friis Hansens Vej 76, 7100 Vejle, Denmark

8.995 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 30-03-2026

3-vær. lejlighed

På Friis Hansens Vej i Vejle præsenterer vi nogle skønne, nybyggede lejligheder og rækkehuse for alle. Lejlighederne rummer to separate værelser samt et rummeligt køkken-alrum. Alle lejligheder får et depotrum i selve lejligheden, samt egen altan eller terrasse. Der er naturligvis elevator i bygningen. Rækkehusene er i enten ét og to plan, og her får du tre separate værelser. Udenfor er der skur til hvert lejemål samt privat terrasse. Der er fri, fælles parkering på ejendommen, og der er ladestandere til rådighed. OBS: Alle lejligheder på 2. sal har skråvægge. Hårde hvidevarer Du får alt i hårde hvidevarer, herunder også opvaskemaskine, vaskemaskine og tørretumbler. Husdyr Det er tilladt at holde indekat eller én mindre hund. Se vores samlede husdyrsregler her . Parkering Fri parkering i terræn. Fællesarealer På ejendommen er der opført et fællesrum, som kan bruges og bookes til diverse arrangementer. Ligeledes kommer der petanquebane, samt et grønt område med fodboldmål, hvor børnene kan boltre sig. OBS: Vi tager forbehold for eventuelle ændringer i byggeprocessen.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

84 m²

Price

8.995 kr

Rental period

Unlimited

Available from

30-03-2026

Elevator

Yes

Terrace

Yes

Balcony

Yes

Price per m²

107 kr

Map

The listing is located at Friis Hansens Vej 76, 7100 Vejle, Denmark

Loading map