Cirkelhusene, 2680 Solrød, Denmark
12.300 kr / month
Denne dejlige 3-værelses lejlighed ligger på 2. etage, har to skønne altaner og indeholder moderne og komfortable løsninger. Nyt køkken og bad fra Invita Alt i hårde hvidevarer, inkl. kombi vaske- og tørremaskine Gulvvarme i hele boligen 2 gode altaner Depotrum i kælderen Gratis parkering Boligen er beliggende tæt på skov og strand, Køge centrum og Køge Nord Station, med kun 20 minutters togtur til Københavns Hovedbanegård. er et anderledes og spændende byggeri med sin markante cirkulære form og består af 100 lejligheder fordelt på 1-3 værelseslejligheder. Der kan gives tilladelse til husdyr, som skal godkendes af udlejer Fotos er fra lignende lejemål Lejer må ikke figurere i RKI
Denne dejlige 3-værelses lejlighed ligger på 2. etage, har to skønne altaner og indeholder moderne og komfortable løsninger. Nyt køkken og bad fra Invita Alt i hårde hvidevarer, inkl. kombi vaske- og tørremaskine Gulvvarme i hele boligen 2 gode altaner Depotrum i kælderen Gratis parkering Boligen er beliggende tæt på skov og strand, Køge centrum og Køge Nord Station, med kun 20 minutters togtur til Københavns Hovedbanegård.
er et anderledes og spændende byggeri med sin markante cirkulære form og består af 100 lejligheder fordelt på 1-3 værelseslejligheder. Der kan gives tilladelse til husdyr, som skal godkendes af udlejer Fotos er fra lignende lejemål Lejer må ikke figurere i RKI
Property type
apartment
Rooms
1
Size
81 m²
Price
12.300 kr
Rental period
Unlimited
Available from
01-07-2026
Balcony
Yes
Port
Yes
Price per m²
152 kr
The listing is located at Cirkelhusene, 2680 Solrød, Denmark
Loading map