1 room townhouse of 107m² in Skanderborg

Denmark

17.495 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 04-05-2026

107m² Rækkehus | Rungsted Kyst

Lys og rummelig bolig i attraktive Rungsted Kyst På Pennehave i 2960 Rungsted Kyst finder du denne indbydende og velindrettede bolig på 107 m², beliggende i et roligt og familievenligt område tæt på både natur og hverdagens fornødenheder. Boligen byder på en god og funktionel planløsning med i alt fire værelser. Den rummelige dagligstue fungerer som hjemmets naturlige samlingspunkt med plads til både sofaarrangement og spiseområde. Her skabes en hyggelig og indbydende atmosfære med gode indretningsmuligheder. Derudover rummer boligen to gode soveværelser med plads til seng og opbevaring. De øvrige rum kan indrettes som børneværelse, kontor eller gæsteværelse alt efter behov. Boligen fremstår møbleret, hvilket gør den oplagt for dem, der ønsker en nem og indflytningsklar løsning. Beliggenheden er særdeles attraktiv. Du bor tæt på både skole og børnehave, hvilket gør hverdagen nem for børnefamilien. Samtidig er der kort afstand til indkøbsmuligheder, busforbindelser og Rungsted Station, som giver nem adgang til både København og resten af Nordsjælland. Området byder desuden på skøn natur og grønne omgivelser, der indbyder til gåture og udendørsaktiviteter. Her får du en rummelig og velbeliggende bolig i et eftertragtet område, hvor komfort, beliggenhed og funktionalitet går op i en højere enhed.

Property type

townhouse

Rooms

1

Size

107 m²

Price

17.495 kr

Rental period

Unlimited

Available from

04-05-2026

Furnished

Yes

Garden

Yes

Port

Yes

Price per m²

164 kr

Map

Denmark

Loading map