3 værelser lejlighed på 61m² i Aalborg

Godsbanen 77, 9000 Aalborg, Denmark

7.495 kr / måned

Lejeperiode: Ubegrænset
Tilgængelig fra: 15-07-2026

P/S PKAE Ejendom (Godsbanen)

Boligtype

lejlighed

Værelser

3

Størrelse

61 m²

Pris

7.495 kr

Lejeperiode

Ubegrænset

Tilgængelig fra

15-07-2026

Pris pr. m²

123 kr

Kort

Boligannoncen ligger på Godsbanen 77, 9000 Aalborg, Denmark

Indlæser kort

Relaterede annoncer i Aalborg

2 soveværelser lejlighed af 70.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 70m²

Vesterbro 9, 9000 Aalborg, Denmark

6.000 kr / måned

3 soveværelser lejlighed af 98.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

3 værelser lejlighed på 98m²

Herluf Trolles Gade, 9000 Aalborg, Denmark

6.002 kr / måned

2 soveværelser lejlighed af 110.0 m² - Hyggeligt opholdsområde

2 værelser lejlighed på 110m²

Tove Ditlevsens Vej 234, 9000 Aalborg, Denmark

6.005 kr / måned

Populære boligsøgninger